Пражський понеділок і записник

admin
Поділитись

“Як тільки починаєш тримати в голові те, що лінь – це найбільше зло в твоєму житті, тоді ти будеш рухатися, розвиватися, досягати своїх цілей, мрій і бути щасливим.”

З цієї думки хочу почати ранкові нотатки з Праги. Понеділок – це завжди очікування: продуктивного тижня, важливих зустрічей, гарних вражень, нових ідей та людей. Тому сьогодні мені хочеться торкнутися делікатної теми “важливий речей у житті”, яка вже обсмоктана з усіх сторін і навіть вивернута навиворіт з різних перспектив, та всеж, вона постійно постає у нас на шляху.

Processed with VSCOcam with b5 preset

#1 Кожного дня ти маєш шанс змінити світ і зробити щось суттєве. Важливо усвідомлювати свою відповідальність за власні вчинки та життя, за власну віру чи зневіру в ідею чи в себе.

#2 Важливо боротися зі своїми слабкостями. Спочатку потрібно визначити що конкретно є твоєю слабкістю. Це не так просто як здається:) Якщо ти не рухаєш себе – ти так і лишаєшся на місці, якщо зупиняєшся – не знаєш що буде далі.

#3 Важливо розуміти пріоритети на зараз та пріоритети глобальні. Під глобальними пріоритетами я розумію візію життя. І не завжди те, що ти робиш зараз прямо корелює із твоїм баченням майбутнього. Є речі, які потрібно робити сьогодні, бо того вимагає ситуація. Але ти завжди  мусиш знати для чого ти це робиш і що це тимчасово.

#4 Важливо шукати взаєморозуміння. Коли ти один – ніякі перемоги та результати не є такими бажаними  і солодкими.

#5 Чужому успіху потрібно вчитися, але не наслідувати. Рухатися чужою дорогою всерівно, що вдягти чужі кросівки і бігти марафон до кінця життя. З’являються мозолі і біль. Навіщо? Життя – це не перегони, це зміна чорного і білого, думок і ідей, роботи і результатів.

Все, що посієш – обов’язково пожнеш.

p.s. Ранкова Прага навіює хороші думки.

DSC_0730

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше