ГУРТ Радіо Кемп: суспільна журналістика

admin
Поділитись

Ми багато говоримо про свободу слова і преси, про професійних журналістів, які розуміють поняття етики і об’єктивності, якы подають інформацію, а не свій суб”єктивізм чи дотепність. Не будучи журналістом, але працюючи з суспільно-корисним контентом, я вважаю, що перш за все,

інформація, яку продукує журналіст має бути об’єктивною і правдивою,

DSC_0025

підтвердженою фактами та глибинним дослідженням щодо питанням. Написати, що хтось комусь дав хабара – особиливих вмінь не потрібно, а от дослідити це питання і подати його більш глибоко – це займає багато часу і зменшить оперативність. Але звісно, оперативність – це наше ВСЬО. Але це вже інша тема і я не про це:)

DSC_0062

Коли я писала про свої мандри селами України, я казала про те, що з селом потрібно працювати. Так само із журналістами потрібно працюавти для того, щоб отримувати якісний результат. ГУРТ Радіо Кемп – це один із заходів, який спрямований на розвиток суспільної журналістики в Україні.


DSC_0178

15 уже успішних, або тільки починаючих журналістів мали можливість попрацювати над питанням інформації та формату написання історій успіхи підприємців-учасників проектів “Розвиток жіночого підприємництва”, що фондується WJR  та “Розвиток малого підприємництва у сільських громадах України”, що фінансується Фондом “Монсанто”.

DSC_0242

Результати навчання та практикуму ще в роботі, проте є 15 секунд сміхоти на тему: як отримати результат🙂

На зустірчі я презентувала свій успішний бізнес-кейс Indposhiv – мою гордість і щастя. Про цю величезну частину мого життя, що навчила мене не бізнесу, а принципам роботи я ще напишу.

Детальний медіазвіт заходу можна знайти тут.

ГУРТ Радіо Кемп був лише підготовкою до ГУРТ Бізнес Кемпу, але про це  – далі:) Усім натхнення і сили волі.

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше