Ті, хто змінюють світ) Про душевних людей

admin
Поділитись

А я далі продовжую мандрувати гарними місцинами тут:) І якщо минула стаття була, про київську кав”ярню, то сьогодні буде про моє рідне місто Біла Церква.

Сьогодні ми пошуршимо про людей, які міняються світ. 

Часто ми захоплюємося чиїмись подвигами і вчинками, часто думаємо, що хтось робить реальні речі і думаємо, як це круто. Але у всьому такому мисленні ми губимо те, що кожна людина робить якісь неперевершені і дуже цінні штуки!

Просто коли це поряд, коли це твій друг, ці маленькі подвиги стають так близько, що, інколи, навіть не помічаються, бо є досяжними і реальними.

DSC_0356

Та мушу зазначити, що при цьому, ці вчинки є все такими ж фундаментальними і тими, що змінюють світ.

Я дуже щаслива, оскільки мені в житті таки зустрічаються люди, які мене надихають.

Хтось надихає своєю вірою в майбутнє і непероборною добротою, хтось – наполегливістю і сміливістю мріяти, хтось масштабністю думки і силою духу.

Після такого філософського початку, я хочу розповісти про місце, яке створила моя подруга.

DSC_0350

Передісторія: моя подруга закінчила транспортний універ, працювала в логістичній компанії і завжди була навіженою мандрівницею. Вона мене надихає своїм непохитним баченням прекрасного і, що найголовніше, наданням цьому прекрасному життя.

Вона стала управляючою арт кав”ярні недавно  (1,5 місяців тому) в нашому рідному місті Біла Церква, де не так багато затишних місць з якісною кавою та рок-н-рол музикою, а точніше –  їх нема, і я реально переживала за неї, коли в розмові була озвучена думка переїжджати з Києва в Білу Церкву.

Проте зараз, я бачу, як ми самі можемо творити своє оточення.

DSC_0354

Даша створила культурний осередок міста.

Арт-кафе “Старе місто”, що в старому центрі Білої Церкви, стало унікальним для мене, і думаю, що не тільки для мене:)

Запашна кава, смачні смакотулі, вініловий програвач та ціла колекція платівок, книг і музичних інструментів. Тут пахне історією і відчувається душа, і не тільки старого українського міста, а і людини, яка за цим усім стоїть.

Адже, місце – це не меблі, це душа і зміст, що в нього вкладений. На моїх очах створюється культурна спільнота мого рідного міста, яка слухає гарну музику, цікавиться мистецтвом і культурою.

Кожні вихідні тут ночі кінопереглядів класних фільмів мовою оригіналу, також мають місце майстер-класи малювання і фотовиставки.

dawa july друк

А сама кав”ярня дихає справжністю речей і кавою:)

DSC_0346

Класна друкарська машинка поряд з класними книжками

DSC_0361

Ну і звісно визначена позиція щодо москалів:)

 

Музика і живопис – гарне поєднання

DSC_0340

І за це РЕСПЕКТ

Так,  в свої 23, моя подруга створює фундамент для розвитку свідомої інтелектуальної молоді, і я вважаю це дуже значущим і суттєвим.

306759_459037574120309_1193152501_n

Приходячи сюди на чашечку кави та задушевну розмову, я усвідомлюю, що людина може все, в тому числі, міняти життя інших, творячи класні речі.

DSC_0344

Часто здається, що книжки пишуть не про нас. Але я таки колись напишу книгу про людей, що не бояться міняти життя і надихають інших жити по-іншому. 

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше