Сніданкові натхнення на Балі. (Цікаві думки цікавих людей)

admin
Поділитись

Це трапилося в один із ранків, коли ми ледь прокинулись після супер вечірки заради сніданку, що подавали в нашому готельчику на Балі.

То була кава та млинець з бананами та ваніллю. За сусіднім столиком сидів Джо, і вже не пам”ятаю, як зав”язалась наша розмова, проте, сніданок закінчився лише за кілька годин, а в моєму щоденничку залишилося купа нотаток.

DSCN8292

Джо: 35 років (виглядає на 25) з Південної Африки.  12 років тому він покинув свою країну і подорожує досі зі своєю серфінговою дошкою та посмішкою.

Доречі, причиною такої категоричної відмови жити в Пд. Африці – щоденна небезпека і некотрольована злочинність.

За плечима у Джо вже вся Азія та Америка, причому 3 роки в Японії,  кілька років на Філіпінах і вже 3-й рік в Індонезії……….

Він їде майже без грошей і орієнтується вже на місці. Знаходить роботу (наприклад інструктор з серфінгу або вчитель англійської) і друзів в новій країні, шукає нові пляжі для свого хоббі і просто живе, наче так і має бути)))

Изображение 3374

Проте перерозказувати чужі історії – це нецікаво. Я лише зазначу декілька думок, що були мені дуже близькими і, можливо, надихнуть когось до чогось нового:

  • If u are shining, if u are a good personality, world will open all amazing winds of opportunities and chanсes for u. Just be ready for this);
  • Most of people want to say ‘Hi’ u, but they are afraid to do this. Be the first  with your smile and u can see, how easy it is;
  • If u don’t like – don’t do this. It’s simple;

DSC_0087

  • If u are in the cage, u will meet people from the same cage. But if u are higher, on the level of freedom and happiness, u will be free and happy. And people that u meet also

THE SMILE WILL OPEN EVERY DOOR

Надихаючі сніданки – це чудовий початок нового дня, нових думок і нового життя

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше